Ferie coraz bliżej! A gdzie lepiej je spędzić, jeśli nie w kinie? Kino CINEMA1 zaprasza na bajki i filmy skierowane dla dzieci oraz młodzieży! U nas czekają na Was promocje na barze oraz zniżki na bilety!

Koniecznie sprawdźcie nasze repertuarowe propozycje:

Wyfrunięci, 2D Dubbing 
bez ograniczeń wiekowych
premiera: 05.01.2024

Wzruszająca opowieść o znaczeniu rodziny, przygodzie i możliwości wyjścia ze swojej strefy komfortu. Nowa animacja ze studia Illumination opowie nam historię rodziny kaczek, które wyruszają we wspaniałą podróż z Nowej Anglii na Bahamy, która zapowiada się na najlepsze wakacje.

Zwiastun: 

Wyspa Puffinów. Nowi Przyjaciele, 2D Dubbing 
bez ograniczeń wiekowych
premiera: 12.01.2024

 

Gdy do Wyspy Puffinów zbliża się wielka burza, Oona odkrywa, że ostatnie Małe Jajko w tym sezonie zniknęło w tajemniczych okolicznościach. Wraz z nowymi przyjaciółmi postanawia je odnaleźć i bezpiecznie sprowadzić do domu.

Zwiastun: 

Ekipa z Dżungli. Misja Ratunkowa, 2D Dubbing 
bez ograniczeń wiekowych
premiera 19.01.2024

Grupa towarzyszy wyrusza w podróż, by odnaleźć sposób na ochronę dżungli przed niebezpiecznym złoczyńcą.

Zwiastun:

Pies i Robot, 2D Oryginalny PL 
od 7 lat
premiera: 19.01.2024

PIES zamieszkujący Nowy Jork ma dość samotności i ulega słodkiej obietnicy telewizyjnej reklamy. Niebawem jego życie nabiera barw dzięki dziecięcej ciekawości przyjaciela – ROBOTA.

Zwiastun:

Akademia Pana Kleksa, 2D Oryginalny (PL) 
od 7 roku życia
premiera: 05.01.2024

„Akademia Pana Kleksa” to uwspółcześniona wersja klasycznej bajki Brzechwy, przemawiająca swoją treścią i formą do najmłodszych, ale i wchodząca w dialog ze starszymi widzami, którzy wciąż pamiętają kultową ekranizację z lat 80. Film przedstawia historię pozornie zwykłej dziewczynki – Ady Niezgódki – która trafia do tytułowej Akademii, żeby poznać świat bajek, wyobraźni i kreatywności. Przy pomocy wybitnego i szalonego pedagoga profesora Ambrożego Kleksa rozwija swoje niesamowite umiejętności, a także wpada na ślad, który pomoże jej rozwikłać największą rodzinną tajemnicę…

Zwiastun:

Wonka, 2D Dubbing 
od 7 roku życia
premiera: 14.12.2023

Wonka to film, którego inspiracją jest niezwykły bohater Charliego i fabryki czekolady, najbardziej znanej książki dla dzieci autorstwa Roalda Dahla, a zarazem jednej z najlepiej sprzedających się pozycji dla dzieci wszech czasów. Film opowiada o tym, jak największy na świecie wynalazca, magik i producent czekolady w nieprawdopodobny sposób stał się ukochanym Willy Wonką, którego znamy dzisiaj.

Zwiastun:

Życzenie, 2D Dubbing 
bez ograniczeń wiekowych
premiera: 22.11.2023

Nastoletnia Asha z pomocą przyjaciół oraz magicznej gwiazdy z nieba stawia czoła złemu władcy, by ocalić …

Seans jest możliwy na zamówienie z dwutygodniowym wyprzedzeniem dla grupy liczącej minimum 40 osób.

Zwiastun:

Cudowny chłopak. Biały ptak, 2D Dubbing/2D Napisy 
klasy średnie
premiera: 02.02.2024

Minęło kilka lat od wydarzeń znanych z „Cudownego chłopaka”. Julian usunięty ze szkoły za niekoleżeńskie traktowanie małego Auggiego, próbuje odnaleźć się w liceum. Rozgoryczony, wściekły na cały świat, nie potrafi nawiązać kontaktu z rówieśnikami. Na życzliwość reaguje niechęcią. Nie umiejąc sobie poradzić z poczuciem winy izoluje się od szkolnej społeczności. Jego nieco ekscentryczna babcia wie jednak, że każdy zasługuje na drugą szansę. Postanawia podzielić się z Julianem poruszającą historią swojej młodości. Jej niezwykłe losy są dowodem na to, że ten kto ma w sercu odwagę, życzliwość i otwartość na drugiego człowieka potrafi dokonać rzeczy, o które sam by siebie nie podejrzewał. Czy ta niezwykła historia miłości i walki o przetrwanie odmieni Juliana?


Seans jest możliwy od 02.02.2024

Zwiastun: