Wydarzenia specjalne

Z okazji 25. rocznicy premiery kultowy „Titanic” Jamesa Camerona ponownie na dużym ekranie! Film zremasterowany w 3D powróci na ekrany kin od 10 lutego 2023 r. 🥳

W tej przejmującej historii miłosnej zobaczymy niezapomniany duet zdobywców Oscara® Leonardo DiCaprio i Kate Winslet. Ich płomienny romans rozgrywa się w czasie feralnego, dziewiczego rejsu „niezatapialnego” Titanica, największego ruchomego obiektu, jaki kiedykolwiek zbudowano. 🌊🛳

 

Bilety kupicie tutaj!

Nadchodzi maraton, który nas wszystkich rozgrzeje 🔥Magic Mike powraca zatańczyć swój ostatni taniec 😮
 
Na nasz minimaraton zapraszamy już 11.02 o godzinie 20:00 📅 Zagramy dwie części: „Magic Mike XXL” oraz „Magic Mike: Ostatni taniec” 🕺Na miejscu mamy dla Was promocje barowe oraz wielką dolewkę! 🍿🥤
 
 Regulamin promocji zestawów jest tutaj!

Ferie w kinie

Zaczynamy ferie! A gdzie lepiej je spędzić, jeśli nie w kinie? Kino CINEMA1 zaprasza na bajki i filmy skierowane dla dzieci oraz młodzieży!

Koniecznie sprawdźcie nasze repertuarowe propozycje:

Avatar: Istota wody 2D/3D, dubbing/napisy 
kl. 6-8, szkoły średnie
premiera: 16.12.2022

Pandorę znów napada wroga korporacja w poszukiwaniu cennych minerałów. Jack i Neytiri wraz z rodziną zmuszeni są opuścić wioskę i szukać pomocy u innych plemion zamieszkujących planetę.

Kot w butach: Ostatnie życzenie, 2D Dubbing
bez ograniczeń wiekowych
premiera: 06.01.2023

Kot w Butach odkryje, że jest pasjonatem przygód. Wykorzystał już wszystkie swoje osiem z dziewięciu istnień. Postanawia wyruszyć w podróż, aby znaleźć mityczne „Ostatnie Życzenie” i przywrócić swoje dziewięć żyć.

Mumie, 2D Dubbing
bez ograniczeń wiekowych
premiera: 20.01.2023

Lord Silvester Carnaby przeprowadza ekspedycję archeologiczną, w trakcie której po raz pierwszy znajduje coś znaczącego – egipski grobowiec. Tam, wśród kilkunastu artefaktów, natrafia na pierścień ślubny. Lord nie bierze jednak pod uwagę tego, że pierścień ma już właściciela… Kiedy Thut przekonuje się, że jego pierścień skradziono, nie ma wyjścia. Musi przedostać do świata ludzi i spenetrować współczesny Londyn. Towarzyszy mu młodszy brat Sekhem, ośmioletni chłopiec, pragnący odbudowania pozycji Thuta jako bohatera wyścigów, oraz Croc, mały krokodyl i pupil Sekhema. Przyłącza się do nich również Nefer, która korzysta z okazji, żeby uciec przed małżeństwem i podążać za marzeniami. Trzy mumie będą musiały wspólnie przemierzać współczesny Londyn, odzyskać ukradziony przez lorda Silvestra Carnaby’ego pierścień oraz – a tego nie uwzględniały plany ani Thuta, ani Nefer – polubić się.

Zadziwiający kot Maurycy, 2D Dubbing 
bez ograniczeń wiekowych
premiera: 20.01.2023, seanse przedpremierowe już od 13.01.2023

Kot Maurycy obmyśla przekręt doskonały. Wspierany przez „cichego wspólnika” wędruje od miasta do miasta, naciągając ludzi na rzekomą „plagę szczurów”, którą tylko dźwięk magicznego fletu jest w stanie pokonać. Prawda jest jednak taka, że gryzonie to dobrzy kumple Maurycego, bardzo sprytni i wygadani, a instrument jest zaczarowany tylko z nazwy. Jako że nikt nie podejrzewa oszustwa, interes idzie świetnie i gang Maurycego szybko się bogaci. Prawdziwe wyzwanie jednak dopiero przed ekipą. Wszystko zaczyna się, kiedy wesoła szajka trafia do miasteczka, w którym ktoś inny próbuje wcielić w życie własny niecny szwindel. Czy Maurycy i spółka, wspierani przez córkę burmistrza – Melissę, zdołają odkryć, kto za tym wszystkim stoi i uratować mieszkańców, zanim będzie za późno?

Duchy Inisherin, 2D Oryginalny PL 
szkoły średnie
premiera: 20.01.2023

Życie dwóch długoletnich znajomych znajduje się w impasie, gdy jeden z nich nagle kończy ich przyjaźń, co ma nieoczekiwane konsekwencje dla nich obydwu.

Pimi z krainy tygrysów, 2D Dubbing 
klasy 4-8
premiera: 27.01.2023

Pewnej nocy osierocony Balmani ratuje małą tygrysicę przed bezlitosnymi kłusownikami. Udaje im się uciec i wyruszają w długą i niebezpieczną podróż do magicznej świątyni zwanej Tygrysim Gniazdem, gdzie, jak wierzy Balmani, będą bezpieczni.