OD 7 LAT

SUPER MARIO BROS. FILM

Polecamy bajkę „Super Mario Bros. Film”, która przyciąga ostatnio dużą grupę młodych fanów. Będziemy towarzyszyć w przygodach nowojorskiemu hydraulikowi, który, na skutek awarii w swojej firmie, zostaje przeniesiony do Grzybowego Królestwa. Jego brat i wspólnik, Luigi, wyląduje w zamku okrutnego Bowsera. Mario obiera sobie za cel uratowanie brata i Grzybowego Królestwa, które jest w dużych tarapatach! W bajce spotkamy wiele różnych postaci, które rozśmieszą nas do łez, jak i przerażą! Usłyszymy również piękną balladę dla Księżniczki Peach, a historia, przypominająca do złudzenia gry wideo, zostanie z nami na długo.

OD 7 LAT

SPIDER-MAN: POPRZEZ MULTIWERSUM

PRZEDPREMIERA

Czy jest tu ktoś, kto nie zna postaci chłopca ugryzionego przez pająka? Spider-man powraca w świetnej animacji! W tej części odwiedzimy multiwersum, gdzie spotkają się wszystkie wcielenia superbohatera w jednym celu – aby uratować wszechświat przed ogromnym zagrożeniem! „Spider-man: Poprzez multiwersum” dostarczy dużo emocji, a animacja zachwyci nas swoimi efektami specjalnymi.

OD 7 LAT

MAŁA SYRENKA

Kultowa baśń powraca na ekrany w wielkim stylu! „Mała Syrenka” to piękna opowieść o miłości, oddaniu i fascynacji. Nasza bohaterka pragnie zbliżyć się do ludzi, a zapłatą za to będzie jej piękny głos. Będziemy towarzyszyć Arielce w zdobywaniu miłości księcia i odkrywaniu uroków życia na ziemi. Niezwykłe piosenki będziemy śpiewać jeszcze długo po wyjściu z Sali kinowej, to wszystko za sprawą idealnie dobranego polskiego dubbingu z Sarą James jako Arielką.

BO

ERNEST I CELESTYNA: MISJA MUZYKA

Wszystkich najmłodszych miłośników muzyki zapraszamy na bajkę „Ernest i Celestyna: Misja muzyka”! Jesteście w stanie wyobrazić sobie życie bez muzyki? Nasi bohaterowie przyjeżdżają do rodzinnego miasta Ernesta i, o zgrozo! Muzyka jest zakazana! Przed parą przyjaciół stoi nie lada wyzwanie – wyswobodzić miasteczko z antymuzycznej policji, aby dzielić się pięknymi dźwiękami ze światem! Będzie to przygoda niebezpieczna, zuchwała i na pewno emocjonująca!