Mikołajki coraz bliżej! A gdzie lepiej je spędzić, jeśli nie w kinie? Kino CINEMA1 zaprasza na bajki i filmy skierowane dla dzieci oraz młodzieży! U nas czekają na Was promocje na barze oraz zniżki na bilety!

Koniecznie sprawdźcie nasze repertuarowe propozycje:

Trolle 3, 2D Dubbing
bez ograniczeń wiekowych
premiera: 01.12.2023

Poppy odkrywa, że Mruk ma sekretną przeszłość. Był kiedyś częścią fenomenalnego boysbandu, BroZone, wraz ze swoimi czterema braćmi: Floydem, Johnem Dory, Sprucem i Clayem. Jednak BroZone rozpadł się, a Mruk od tamtej pory nie widział swoich braci.  Mruk i Poppy wyruszają w pełną emocji podróż, aby zjednoczyć braci.

Zwiastun:

Życzenie, 2D Dubbing
bez ograniczeń wiekowych
premiera: 22.11.2023

Nastoletnia Asha z pomocą przyjaciół oraz magicznej gwiazdy z nieba stawia czoła złemu władcy, by ocalić swoją społeczność.

Zwiastun:

Kicia Kocia pod choinkę, 2D Dubbing
bez ograniczeń wiekowych
premiera 08.12.2023
pokazy przedpremierowe: 06-07.12.2023

W życiu Kici Koci ciągle coś się dzieje. Kiedy nie lepi bałwana i nie rzuca się śnieżkami z Packiem, Adelką i Juliankiem, rusza z tatą w podróż i przekonuje się, że kolej to świetna sprawa! Innego dnia w poszukiwaniu lektur do poduszki zajrzy do biblioteki, gdzie dowie się, jak powstają książki. Także w domu czeka na nią sporo nowości. Wraz z babcią przyrządzi smaczną zupę i upiecze ciasteczka, żeby chwilę później ganiać z odkurzaczem po całym pokoju. Z nadmiaru wrażeń trochę się rozchoruje i nie będzie mogła zasnąć, ale dzięki pomocy czujnej mamy szybko stanie na nogi!

Zwiastun:

Psi Patrol: Wielki Film, 2D Dubbing
bez ograniczeń wiekowych
premiera: 13.10.2023

W sequelu filmu w Adventure City wyląduje magiczny meteor, który da szczeniakom z Psiego patrolu super moce. Dla Skye, najmniejszej członkini zespołu, jej nowe moce są spełnieniem marzeń. Ale sprawy przybiorą gorszy obrót, gdy arcy-rywal piesków, Humdinger, ucieknie z więzienia i połączy siły z szalonym naukowcem, aby ukraść super moce dwóm złoczyńcom. Los Adventure City wisi na włosku, więc dzielny patrol będzie musiał wkroczyć do akcji i powstrzymać super złoczyńców, zanim będzie za późno, a Skye będzie musiała nauczyć się, że nawet najmniejszy szczeniak może zrobić największą różnicę.

Zwiastun:

Wonka, 2D Dubbing
szkoły podstawowe
premiera: 14.12.2023
pokazy przedpremierowe: 06-07.12.2023

Wonka to film, którego inspiracją jest niezwykły bohater Charliego i fabryki czekolady, najbardziej znanej książki dla dzieci autorstwa Roalda Dahla, a zarazem jednej z najlepiej sprzedających się pozycji dla dzieci wszech czasów. Film opowiada o tym, jak największy na świecie wynalazca, magik i producent czekolady w nieprawdopodobny sposób stał się ukochanym Willy Wonką, którego znamy dzisiaj.

Zwiastun:

Napoleon, 2D Napisy
klasy średnie
premiera: 24.11.2023

Historia o drodze do władzy nad Europą francuskiego cesarza, widzianej przez pryzmat jego związku z cesarzową Józefiną.

Zwiastun: